Проведення археологічних розкопок на території об'єкта археологічної спадщини в акваторії Чорного моря на південному заході від м. Тарханкут «Місце загибелі пароплава «Веста» (1887)»;

Опис обʼєкту розкопок

У 2016 році були проведені незаконні дослідження пароплава "Веста" (друга половина XIXст.). З нього було вилучено парадний фарфоровий посуд виробництва фабрики Кузнєцова, мідний посуд із камбуза, освітлювальні ліхтарі. В тому ж році було проведено дослідження двопалубного товаро-пасажирського колісного пароплава змішаного плавання «Генерал Коцебу», знайдений на заході від півострова Тарханкут на глибині 44 м за межами 12-мильної зони. З судна була вилучена колекція предметів: фрагмент палубної плитки Мінтона, сертифікат Ллойда на якорі та ланцюги, столові посріблені прилади.

Заступником директора бюджетної дослідницької установи «Чорноморський центр підводних досліджень» – Вахонєєвим Віктором Васильовичем отриманий дозвіл на проведення археологічних розкопок на території об'єкта археологічної спадщини в акваторії Чорного моря на південному заході від м. Тарханкут «Місце загибелі пароплава «Веста» (1887)»

Розташування